Antiblogy

29. března 2010 v 19:59 | Lennroe |  Samo přišlo
Narazila jsem na další kauzu s antiblogem a tak mě napdlo, že je trochu využiju i ve svůj prospěch. Kdo občas jen tak brouzdá a proklikává se skrz tu džungli, už určitě na nějaký narazil. Dobrat se pravdy je téměř nemožné. Články na těchto, většinou dost netrvanlivých blozích, postrádají jakýkoli smysl.
Vlastně ne úplně. Jeden mají. Více než kde jinde se tu projevuje moderní přísloví, že špatná reklama je taky reklama. Antiblogy nikdo moc nečete a když se na nějaký náhodou dostanete obyčejně vznikne pouze to, že blogerovi o kterém se píše,  stoupne návštěvnost.
Nijak zvášť mě to nebaví číst a rochnit se vtom, objevila jse takových případů jen pár. Stejně se mi ale potvrzuje, že například Cipela nebo Didlinka jsou mnohem populárnější než blogy jejich oponentů.
Kdo má pravdu, kdo si začal a kdo má na co právo, je mi právě tak volné jako noční košile XXXXL. Ten koho baví blogovat si může bý téměř jist, že nějakou návštěvnost mít časem bude.  Můj soukromý názor je, že nejlepší blogy mají nejmenší návštěvnost (vyjímky potvrzují pravidlo). Musím se smát při pohledu na svou návštěvnost. Kdyby samochvála skutečně smrděla asi by mě ten puch zabil. Tak jo, to je zrovna ta vyjímka.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama